Age of Conan
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Age of Conan

Age of Conan
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Οκτώβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
RAIDCALL Status

 

 ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID

Πήγαινε κάτω 

ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ RAID
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_lcap30%ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_rcap
 30% [ 16 ]
ΔΕΥΤΕΡΑ
ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_lcap7%ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_rcap
 7% [ 4 ]
ΤΡΙΤΗ
ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_lcap4%ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_rcap
 4% [ 2 ]
ΤΕΤΑΡΤΗ
ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_lcap24%ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_rcap
 24% [ 13 ]
ΠΕΜΠΤΗ
ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_lcap2%ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_lcap19%ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_lcap14%ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID I_vote_rcap
 14% [ 8 ]
Σύνολο Ψήφων : 54
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Panos

Panos


Number of posts : 159
Age : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΙΛΙΣΙΑ
Registration date : 23/04/2008

ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID   ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID Icon_minitimeΤρι Αυγ 19 2008, 10:10

Μετά από τη χθεσινή κουβέντα που κάναμε κάποιοι στο ventrillo, στην προσπάθεια να οργανωθούμε σε διάφορους τομείς, παρακαλώ όσους ενδιαφέρονται να συμμετέχουν στα Raid (στη ψηφοφορία συμμετέχουμε όλοι ότι lvl και εάν είμαστε) να ψηφίσουμε τις μέρες που πιστεύουμε ότι μπορούμε να καθιερώσουμε σαν ημέρες raid.

Με αυτό τον τρόπο είναι πολύ πιθανό να είμαστε περισσότεροι on-line και να συμμετέχουμε. Επίσης με ένα απλό sign up θα βοηθάμε τον Raid Leader (βλ. Bulvai) να μπορεί να το οργανώσει καλύτερα.

Αυτό θα βοηθήσει (εκτίμησή μου) γιατί και οι σύμμαχοί μας και οι φίλοι μας 8α μπορούν να ξέρουν ποτε θα πηγαίνουμε και σιγά σιγά θα έχουμε έναν καλό πυρήνα που και θα ξέρει τις τακτικές και θα γνωρίζει ο ένας το παίξιμο του άλλου.

Θέλω να τονίσω ότι αυτές οι ημέρες δεν είναι ευαγγέλιο και δεσμευτικές. Εάν μία άλλη μέρα είναι on-line αρκετοί από μας (πχ 12+) και αποφασιστεί να γίνει raid δεν τίθεται το παραμικρό θέμα. Βασικός στόχος τα raid να διοργανώνονται από Argonauts.

Παρακαλώ για τις όποιες προτάσεις και παρατηρήσεις σας.


Φιλικά,

Πάνος


Υ.Γ. Μπορείται να ψηφίσεται μέχρι 3 μέρες, με στόχο τα 3 raid την εβδομάδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panos

Panos


Number of posts : 159
Age : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΙΛΙΣΙΑ
Registration date : 23/04/2008

ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID   ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID Icon_minitimeΠαρ Αυγ 29 2008, 08:22

Από ότι φαίνεται έχουν ξεχωρίσει 3 μέρες.

Ας ψηφίσουμε κι άλλοι για να πάρουμε την απόφαση.

Προτείνω να μείνει η ψηφοφορία μέχρι τις 7/9.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ RAID
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» RAID 14/9 YAKHMAR
» Raid tactics tier 1 & 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Age of Conan :: Age of Conan :: DUNGEONS & RAIDS-
Μετάβαση σε: